پروفيل گالوانيزه وكاربردآن در درب و پنجره UPVC

پروفيل گالوانيزه وكاربردآن در درب و پنجره UPVC

به منظور مقاوم سازي و تقويت درب و پنجره هاي توليدي، از پروفيل هاي گالوانيزه با ضخامت مناسب در داخل پروفيل هاي UPVC استفاده مي شود. به كارگيري پروفيل گالوانيزه در داخل پروفيل اصليUPVC و پيچ شدن يراق آلات روي قطعات تقويت شده ، ضمن جلوگیری از خطر هرز شدن پیچ ها و افتادگي بازشوي پنجره ها ، مقاومت درب و پنجره هاي ساخته شده را نيز افزايش مي دهد.
از ديگر خواص استفاده از پروفيل هاي گالوانيزه در داخل پروفيل هايUPVC بالابردن استقامت آن ها در برابر فشار باد و فشارهاي وارده از طرف ساختمان به درب و پنجره است ، چرا كه در ارتفاعات زياد (در برج ها) نيروي باد بطور قابل ملاحظه اي افزايش مي يابد و در طبقات پایین در اثر نشست ساختمان پنجره ها در معرض فشار بیشتری قرار می گیرند.
هر چقدر فشارهای وارده به پنجره بیشتر بوده و سطح پنجره بزرگتر باشد ضخامت پروفيل هاي گالوانيزه بايد بيشتر شود ؛ اين ضخامت از ورق 1 ميليمتر شروع شده و برحسب مورد تا ضخامت2 ميليمتر نیز مي رسد . نوع معمول آن ضخامت 1.25 میلی متر است .

برای کسب  اطلاعات بیشتر در زمینه ،پروفيل گالوانيزه وكاربردآن در درب و پنجره UPVC , و یا دریافت مشاوره تولید،فروش و نصب درب و پنجره های آلمینیوم و upvc میتوانید روی این لینک کلیک کنید

حتما ببینید

در

تفاوت در و پنجره دوجداره و سه جداره چیست؟

معرفی انواع پنجره های دوجداره و سه جداره امروزه تقریبا همگی میدانیم که در و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

پنجره دوجداره آلفاتٍک نمایندگی هافمن رشت وگیلان